Najnowszy wpis

REFLEKTORY BUDOWLANE

W bogatej ofercie naszego sklepu są lampy budowlane LED na statywie lub przeznaczone do postawienia bezpośrednio na ziemi. Tego typu reflektory są niezbędne wszędzie tam, gdzie potrzebne jest mocne, jasne światło. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni, zwiększając komfort rozmaitych prac. Proponowane oświetlenie z pewnością zostanie docenione za trwałość oraz praktyczne zastosowanie. Na uwagę zasługują też konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem!

Różnorodne budowlane lampy LED

Solidna i nowoczesna lampa budowlana LED jest przydatna po zmroku lub w czasie dużego zachmurzenia. Umożliwia prowadzenia aktywności w miejscu remontu, warsztacie czy ogrodzie. Sprzedajemy wysokiej klasy oświetlenie, które spełni rozmaite potrzeby. Mamy artykuły zapewniające nieoślepiające, dobrze rozproszone światło, których ustawienie można regulować. Równie funkcjonalne są reflektory budowlane na stabilnym statywie, a także przenośne modele z zasilaniem akumulatorowym – warto zwrócić szczególną uwagę na nowoczesny urządzenia oświetlające teren w zakresie 360 stopni. 

Znakomite oświetlenie budowlane LED

Dostępne u nas oświetlenie budowlane wykorzystuje wydajne, energooszczędne diody LED o długiej żywotności. Wybrać możesz lampy o różnej jasności, temperaturze barwowej czy mocy. Jednak wszystkie reflektory pochodzą od sprawdzonych producentów i zostały stworzone z mocnych materiałów, które zapewniają odporność na pył czy wodę. Sklep nieciu.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz obsługę kompleksową!

Aktywne filtry

Lampa warsztatowa Led SHL DN 54 S IP54, 420lm, 5W, 5m H05RN-F 2x1,0

Cena podstawowa 93,00 zł Cena 90,21 zł -3%
Availability: 3 In Stock

Idealnie sprawdza się w warsztacie oraz do celów hobbystycznych.
54 diody LED SMD o mocnym świetle i ekstremalnie długiej żywotności.
Odporna na uderzenia i pęknięcia rurka z osłoną przed oślepianiem.
Wytrzymały, ergonomicznie ukształtowany uchwyt z 6-kątnym zgrubieniem zapobiegającym staczaniu się.
Stabilny, obrotowy haczyk.
Opakowanie typu blister.

Dodano do porównania