Najnowszy wpis

Lampy budowlane LED

W bogatej ofercie naszego sklepu są lampy budowlane LED na statywie lub przeznaczone do postawienia bezpośrednio na ziemi. Tego typu reflektory są niezbędne wszędzie tam, gdzie potrzebne jest mocne, jasne światło. Sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na otwartej przestrzeni, zwiększając komfort rozmaitych prac. Proponowane oświetlenie z pewnością zostanie docenione za trwałość oraz praktyczne zastosowanie. Na uwagę zasługują też konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem!

Różnorodne budowlane lampy LED

Solidna i nowoczesna lampa budowlana LED jest przydatna po zmroku lub w czasie dużego zachmurzenia. Umożliwia prowadzenia aktywności w miejscu remontu, warsztacie czy ogrodzie. Sprzedajemy wysokiej klasy oświetlenie, które spełni rozmaite potrzeby. Mamy artykuły zapewniające nieoślepiające, dobrze rozproszone światło, których ustawienie można regulować. Równie funkcjonalne są reflektory budowlane na stabilnym statywie, a także przenośne modele z zasilaniem akumulatorowym – warto zwrócić szczególną uwagę na nowoczesny urządzenia oświetlające teren w zakresie 360 stopni. 

Znakomite oświetlenie budowlane LED

Dostępne u nas oświetlenie budowlane wykorzystuje wydajne, energooszczędne diody LED o długiej żywotności. Wybrać możesz lampy LED budowlane o różnej jasności, temperaturze barwowej czy mocy. Jednak wszystkie reflektory pochodzą od sprawdzonych producentów i zostały stworzone z mocnych materiałów, które zapewniają odporność na pył czy wodę. Sklep nieciu.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz obsługę kompleksową!

Wybór lampy budowlanej LED

Gdy prace prowadzone są w miejscu ze słabym oświetleniem lub w porach wieczornych albo nocnych, wybór prawidłowego reflektora LED staje się kluczowy z punktu widzenia wydajności, bezpieczeństwa i precyzji wykonywanych czynności. W takim razie czym się kierować przy poszukiwaniu odpowiedniej lampy? Jednym z ważnych aspektów jest rodzaj konstrukcji – do kupienia są modele wolnostojące lub na statywie. Wybór właściwego rozwiązania powinien być podyktowany przede wszystkim specyfiką przestrzeni i częstotliwością transportu.

Jeżeli powierzchnia jest wypoziomowana i gładka, jak np. ulica czy chodnik, warto rozważyć model na stojaku, który pozwala na bardzo precyzyjne skierowanie oświetlenia. Z kolei reflektory budowlane LED wolnostojące nadają się w miejsca z nierównym gruntem, na których terenie ustawienie statywu jest niemożliwe z uwagi na brak stabilności. Są też łatwiejsze w przenoszeniu i transporcie. Inna ważna zmienna warta uwzględnienia przy wyborze lampy to barwa światła – powinna mieć ona taką specyfikę, aby zapewnić zgodny z rzeczywistością odbiór obiektów. To możliwe w przypadku egzemplarzy, w których parametr ten osiąga wartość pomiędzy 3300 a 5500 K.

Czym się kierować przy kupnie budowlanej lampy LED

Prace montażowe, remontowe czy instalacyjne, do których potrzebne są budowlane lampy LED, przeważnie odbywają się na relatywnie dużych przestrzeniach. W związku z tym rodzi się konieczność zastosowania intensywnego światła, co z kolei każe sięgnąć po reflektor – czy to wolnostojący, czy na statywie – o mocy przekraczającej 50 W. Przy czym im większa powierzchnia do oświetlenia, tym wyższa powinna być wartość tego parametru.

Pozostając jeszcze przy pracy na dużych placach i w innych przestrzennych miejscach, trzeba się zastanowić, czy aby na pewno tylko jedna lampa budowlana LED – choćby i na statywie – będzie rzeczywiście trafnym wyborem. Praktyka pokazuje, że nie – pojedynczy halogen zapewnia bowiem zbyt słabe oświetlenie, które na dodatek jest emitowane tylko z jednej strony. Dlatego przy czynnościach zakrojonych na szerszą skalę w lokalizacjach, gdzie niedostępne są inne źródła światła, stosuje się z reguły połączenie wielu halogenów, aby zagwarantować bezpieczeństwo, precyzję i wydajność pracy.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wysokojakościowe, szczelne i trwałe lampy LED na statywie i wolnostojące. Proponujemy oświetlenie budowlane najlepszych producentów, które z powodzeniem służy przez długie lata i jest wykorzystywane na użytek zarówno indywidualny, jak i firmowy. Zapraszamy do zamawiania!

Aktywne filtry

Lampa warsztatowa Led SHL DN 54 S IP54, 420lm, 5W, 5m H05RN-F 2x1,0

Cena podstawowa 93,00 zł Cena 88,35 zł -5%
Availability: Out of stock

Idealnie sprawdza się w warsztacie oraz do celów hobbystycznych.
54 diody LED SMD o mocnym świetle i ekstremalnie długiej żywotności.
Odporna na uderzenia i pęknięcia rurka z osłoną przed oślepianiem.
Wytrzymały, ergonomicznie ukształtowany uchwyt z 6-kątnym zgrubieniem zapobiegającym staczaniu się.
Stabilny, obrotowy haczyk.
Opakowanie typu blister.

Dodano do porównania