Opis

Płyta Brukowa Trylinka - Opis

Płyta świecąca LedBruk jest rozwiązaniem na efektowne, energooszczędne oraz bezpieczne oświetlenie na podjeździe, w ogrodzie oraz na tarasie. Trylinka łączy w sobie charakterystyczną dla firmy LedBruk jakość z dużym rozmiarem oprawy, a także korzystną ceną. Płyta świecąca LedBruk zapewnia nie tylko dopracowane rozwiązanie techniczne, ale jednocześnie niespotykany efekt świetlny. Dzięki dużym rozmiarom idealnie sprawdzi się w architekturze użytku publicznego, nie tylko jako funkcjonalne oświetlenie, ale również jako ozdoba czy ciekawa aranżacja. Daje możliwość oświetlenia standardowym mocnym światłem białym dziennym lub zimnym. Płyta, dzięki swoim wymiarom, sprawdza się doskonale w miejscach ruchu pieszego oraz samochodowego, gdzie niemożliwe jest zastosowanie oświetlenia ponad grunt.

Solidna trylinka w atrakcyjnej cenie

Prezentowane przez nas trylinki to doskonałe, uniwersalne rozwiązanie w atrakcyjnej cenie, które znajdzie swoich zwolenników zarówno wśród prywatnych odbiorców dbających o własną posesję, jak i wśród projektantów aranżacji miejskich. Warto poświęcić chwilę, aby poznać oferowany towar i przekonać się, jak wiele zalet posiada ta pozornie prosta trylinka. Wymiary pozwalają skutecznie dopasować ją do tradycyjnej zabudowy, dzięki czemu po wmontowaniu w chodnik jest wygodnym sposobem na oświetlenie, jednocześnie ograniczając kłopot z poszukiwaniem odpowiedniego miejsca na postawienie lampy czy innego rodzaju oświetlenia na słupie bądź podwieszanego.

Dzięki swojej budowie trylinki są w stanie wytrzymać nacisk do 4 ton, co gwarantuje ich trwałość i bezpieczeństwo przechodniów oraz pojazdów. Fantastyczny wygląd, jaki zapewniają te proste lampy naziemne, idzie także w parze z ogromną skutecznością oświetlenia terenu. Zachęcamy do zakupu już dziś!

Świecąca Płyta Brukowa Trylinka - Dane Techniczne:

Wymiary: 340 x 200 x 80 mm
Napięcie zasilania: 24V DC
Strumień świetlny: 1100 lm
Typ klosza: mleczny
Szczelność: IP68
Trwałość diod LED: 124,000 h
Odporność na nacisk: 4000 kg
Certyfikaty: CE, RoHS
Gwarancja: 4 lata
Sposób łączenia: Mufa hermetyczna
Moc: 15W
 

Szczegóły produktu

NAPIĘCIE ZASILANIA
24 V DC
BARWA SWIATŁA
Biała Ciepła
ROZMIAR
340x200x80

Zobacz także

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Dodano do porównania