Stężenie CO2 (dwutlenku węgla) jest uważane za wskaźnik zawartości aerozolu w powietrzu w pomieszczeniu i tym samym jest wskaźnikiem potencjalnego narażenia na wirusy (np. Covid19 itp.).
CZUJNIK TLENKU WĘGLA Z WBUDOWANĄ BATERIĄ CTW-04
Indeks: CTW-04
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki- wbudowana niewymienna bateria wystarczajaca na cały okres życia czujnika (10 lat)
- sygnalizacja optyczna alarmu
- Poziomy wykrywania tlenku węgla (zgodne z normą PN-EN50291-1:2012): • 50 ppm (w czasie do 90 minut) • 100 ppm ( w czasie do 40 minut) 300 ppm ( w czasie do 3 minut)
- wysokiej klasy sensor elektrochemiczny o żywotności 10 lat
- sygnalizacja dźwiękowa alarmu (85dB)
- bardzo małe kompaktowe wymiary (najmniejszy czujnik tlenku węgla na świecie z wbudowaną baterią)
- sygnalizacja uszkodzenia oraz zakończenia życia czujnika (układ autodiagnostyczny)
Opis
Systema CTW z wbudowaną baterią
Tlenek węgla potocznie zwany czadem jest gazem silnie trującym, bezbarwnym i bezwonnym, łatwo rozprzestrzeniającym się w powietrzu. Powstaje w wyniku niepełnego spalania paliw takich jak: drewno, olej,gaz, benzyna, nafta, propan, węgiel, ropa. Ponieważ gaz ten jest bezbarwny i bezwonny, tak ważne jest wczesne wykrywanie niebezpiecznego stężenia czadu w pomieszczeniach w których przebywamy gdyż stwarza on poważne zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka. Chroń siebie i swoją rodzinę przed cichym zabójcą!!
Czujnik Zamel CTW-04 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu. W momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny. Wyposażony jest we wbudowaną niewymienna baterię wystarczającą na cały okres życia czujnika (10 lat!) eliminując koieczność okresowej wymiany baterii. Czujnik posiada układ autodiagnostyczny który sygnalizuje uszkodzenie czujnika. Jego kolejnym atutem są bardzo małe kompaktowe wymiary (najmniejszy czujnik tlenku węgla z wbudowaną baterią na świecie).
Szczegóły produktu
GPSR
Producent: Zamel
ZAMEL Sp. z o. o.
ul. Zielona 27,
43-200 Pszczyna, Polska
+48 (32) 210 46 65
marketing@zamel.pl
Produkt wprowadzony do obrotu na terenie UE przed 13.12.2024
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE)
7 innych produktów w tej samej kategorii: