Opis

Folie grzejne ELEKTRA WoodTec2 umożliwiają szybką instalację ogrzewania podłogowego. Służą jako uzupełniający (WoodTec2™ 70) lub podstawowy (WoodTec2™ 140) system grzewczy. Posiadają jeden przewód zasilający. Dzięki temu są prostsze w instalacji w porównaniu z foliami dwustronnie zasilanymi. 
Folie Grzewcze ELEKTRA WoodTec czasami mylnie określane jako folie grzewcze na podczerwień są gotowymi do układania elementami grzejnymi wyprodukowanymi zgodnie z normą PN-EN 50366:2004(U) + A1:2006(U). Składają się z ultra-cienkiego przewodu grzejnego przymocowanego do siatki z włókna szklanego pokrytej warstwą folii aluminiowej. Folie WoodTec są dostępne jako gotowe do ułożenia, fabrycznie zmontowane elementy grzejne, co sprawia, że stanowią lepszą alternatywę w porównaniu z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku określanymi często jako folie grzewcze na podczerwień.

System jest przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i stanowi ogrzewanie bezpośrednie. Montaż bezpośrednio pod panelami laminowanymi lub deską warstwową. Folie grzewcze pozwalają uzyskać komfort ciepłej podłogi, a ich stosowanie pozwala na dostarczenie do pomieszczenia odpowiedniej ilości energii cieplnej oraz ograniczenie kosztów ogrzewania.

Dane techniczne:
Moc jednostkowa:70W/m
Moc Wat: 210W
Napiecie zasilania: 230 V 50/60 Hz
Grubość maty: ~ 2,8 mm o Min.
temperatura instalowania: -5 C o Max.
temperatura pracy: +95 C 2
Przewody przyłączeniowe: 1 x 4 m; 3 x 1,0 m
Wymiary: 0,5 m x 6,0 m
Powierzchnia Grzejna: 3.00 m2

Szczegóły produktu

MOC JEDNOSTKOWA W/m2
70W
MOC MATY
210W
POWIERZCHNIA MATY (m2)
3 m2
WYMIARY
0,5 m x 6,0 m
ZASILANIE
Jednostronne

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Dodano do porównania