Filtruj według

Marka

Marka

Najnowszy wpis

Listwy łączeniowe elektryczne

W naszej hurtowni internetowej z siedzibą w Nowym Sączu z wyposażeniem dla elektroinstalatorów znajdziesz szeroki wybór termoplastycznych listew zaciskowych. To jedne z podstawowych elementów wykorzystywanych w instalacjach domowych i sanitarnych. W swojej najbardziej podstawowej formie listwy łączeniowe elektryczne składają się z kilku pojedynczych zacisków ułożonych w długi pasek. Bardziej rozbudowane warianty pozwalają na szybkie i bezpieczne łączenie nawet kilku lub kilkunastu przewodów. Dzięki szerokiej ofercie bez problemu dobierzesz produkt dopasowany wielkością do rodzaju wykonywanej pracy. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno podczas budowy nowych układów, jak i w trakcie modernizacji już istniejącej instalacji. Jego dużą zaletą jest bardzo niska cena – w porównaniu do innych typów złączy wykorzystywanych w profesjonalnych zastosowaniach listwy są tanie, również ich wymiana nie jest kosztowna.

Simet listwa zaciskowa - postaw na lidera polskiej branży elektrotechnicznej!

Jako wiodący producent osprzętu elektrotechnicznego w Polsce, Simet S.A. od ponad 50 lat dostarcza instalatorom produkty spełniające najwyższe światowe standardy w dziedzinie elektrotechniki, w tym dopracowane przez Simet warianty listwy zaciskowej. Pragnąc sprostać rosnącym wymaganiom, Simet nieustannie udoskonala wyroby oraz wprowadza nowe produkty do swojej oferty. Głównym obszarem działalności produkcyjnej jest wytwarzanie komponentów z tworzyw sztucznych i metalu, dedykowanych szczególnie dla branży elektrotechnicznej, dzięki czemu firma pozostaje zdecydowanym liderem na krajowym rynku.

Jeśli chodzi o Simet, listwa zaciskowa jest jednym z jego flagowych wyrobów. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór modeli proponowanych przez Simet. Listwa zaciskowa z uniepalnionego polipropylenu wykazuje temperaturę użytkową od -25°C do+55°C. Dzięki wysokiej jakości znakomicie spełni swoje zadanie przy łączeniu kabli i przewodów w puszkach elektroinstalacyjnych czy szafkach rozdzielczych. Simet wytwarza listwę zaciskową niezastąpioną w technice oświetleniowej i wielu pracach elektroinstalacyjnych.

Simet listwa zaciskowa - gwarancja stabilnego i długoletniego działania sieci

Tradycyjna listwa zaciskowa elektryczna wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia doskonałą izolację, dzięki czemu możliwości łączeniowe przewodów są bardzo duże. Trwałe połączenia to gwarancja stabilnego i długoletniego działania sieci oraz wszystkich podłączonych do niej urządzeń. Już dzisiaj zapoznaj się z pełną ofertą produktową i wybierz osprzęt elektroinstalacyjny od zaufanych dostawców. Asortyment spełnia wymagania obowiązujących norm krajowych i europejskich. Hurtownia elektryczna Nieciu zaprasza do zakupów! Nasz profesjonalizm potwierdzają opinie zadowolonych klientów z całego kraju.

Aktywne filtry

Dodano do porównania