Filtruj według

Marka

Marka

NAPIĘCIE ZNAMIONOWE WYJSCIOWE

NAPIĘCIE ZNAMIONOWE WYJSCIOWE

MOC ZNAMIONOWA

MOC ZNAMIONOWA

SPOSÓB MONTAŻU

SPOSÓB MONTAŻU

STOPIEŃ OCHRONY IP

STOPIEŃ OCHRONY IP

Najnowszy wpis

Zasilacze do LED

W naszym asortymencie znajdziesz zasilacze elektroniczne do lampek, które są jednym z kluczowych elementów instalacji świetlnych. Te produkty montażowe są przeznaczone do każdego rodzaju oświetlenia typu LED. Dzięki źródłom zasilania cały system diod emitujących światło będzie bezpieczny i bezawaryjny. Dzieje się tak, gdyż sprzedawane elementy zapewniają stały dopływ prądu o odpowiednim napięciu. Do wyboru są różnorodne modele artykułów, więc z pewnością wybierzesz ten o odpowiednich parametrach technicznych. Zapraszamy do kupowania już teraz!

Funkcja zasilaczy do LED

Warto wiedzieć, że zasilacz montażowy do lampek LED zapewnia trwałość oświetleniu oraz chroni przed niespodziewanym przeciążeniem prowadzącym nawet do przepięć. Takie źródło zasilania gwarantuje prąd o stabilizowanym napięciu, dzięki czemu produkty Zasilacz 10V,12V oraz 24V mogą pracować zgodnie z założeniami. Akcesoria elektroniczne tego typu powinny mieć dysponować około 10% zapasem mocy. Tym samym, jeśli Twoja instalacja ma 90W, to postaw na produkt 100W. Co ważne, w ofercie mamy modele o mocy do nawet 150W.

Najlepsze zasilacze montażowe do lampek LED

Proponujemy wysokiej klasy elektroniczne zasilacze montażowe do lampek LED. Spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa, gdyż posiadają zabezpieczenia przeciw zwarciu czy nadnapięciowe. Dodatkowo wykazują odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, więc mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zadbaliśmy również o bardzo dobre ceny źródeł zasilania oraz profesjonalną obsługę wszystkich Klientów!

Sklep nieciu.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź również: Oświetlenie i lampy LED do domuFotowoltaikaSystemy alarmowe do domu

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Zasilacz elektroniczny o maksymalnej dopuszczalnej temperaturze obudowy 75°C i stabilizacji prądu 350mA DC. Posiada wbudowane zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe oraz zabezpieczenie termiczne wyłączające zasilacz po przekroczeniu temperatury 110°C.

Dodano do porównania