Najnowszy wpis

Przekaźniki, sterowniki czasowe

Zarówno w zaawansowanej automatyce przemysłowej, jak i systemach sterowania domem stosowane są specjalne przekaźniki czasowe. Programator elektroniczny daje możliwość opóźnienia włączania bądź wyłączania poszczególnych urządzeń, które są zasilane w układzie z tego typu dodatkowym wyposażeniem. Dostarczamy je w różnych wariantach, dzięki czemu łatwo można dopasować schemat ich działania do konkretnych potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu, a w razie wątpliwości przy zakupie do kontaktu.

Czym kierować się przy wyborze sterownika czasowego?

Wyłączenie z opóźnieniem oświetlenia w konkretnym pomieszczeniu daje możliwość komfortowego opuszczenia danego miejsca. Takie rozwiązanie sprawdza się np. w domach – i to właśnie w nich wykorzystywany może być sterownik czasowy. Programator ten pracuje w różnych zakresach wstrzymywania lub spowalniania działania. Przed zakupem warto pod tym kątem sprawdzić parametry konkretnego przekaźnika. Urządzenie może być analogowe, ale także cyfrowe. To właśnie drugi typ jest nowocześniejszy i zapewnia większy komfort przy konfigurowaniu jego ustawień.

Opisywane urządzenia mogą być jedno-, dwu- lub wielofunkcyjne. Pod tym kątem sterownik należy dopasować do liczby obsługiwanych elementów systemu. Elektroniczny programator czasowy powinien również działać przy właściwym napięciu zasilania. Nasi doradcy są w stanie udzielić klientom wszelkich niezbędnych informacji w zakresie wspomnianych przekaźników. Zainteresowanych zakupem takich sterowników zapraszamy także do zapoznania się z ich opisami, które dodaliśmy w sklepie internetowym dla każdego z proponowanych modeli.

Aktywne filtry

Dodano do porównania