Najnowszy wpis

LAMPY WARSZTATOWE LED

W swojej ofercie posiadamy lampy warsztatowe LED, które pochodzą od światowej sławy producentów. Wyroby charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnością oraz technologicznymi rozwiązaniami godnymi najlepszych produktów na rynku. Konkurencyjne ceny i zadowolenie Klientów to nasza domena. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Funkcjonalne oświetlenie warsztatowe LED

Lampa LED warsztatowa to produkt stworzony dla posiadaczy hal, magazynów przemysłowych oraz dla majsterkowiczów. W wykonywaniu prac, w których liczy się dokładność, dobre światło to absolutna podstawa. Oświetlenie warsztatowe LED z naszej oferty to asortyment wysokiej klasy, charakteryzujący się energooszczędnością i długą żywotnością. Bezawaryjność zapewnia użytkowanie przez długi czas. Wysoka funkcjonalność oprawy warsztatowej LED polega na wszechstronnym i mocnym promieniu światła w stosunkowo małym urządzeniu. Pozwala to na zaoszczędzenie miejsca i oświetlenie wystarczające do wykonywania precyzyjnych napraw oraz wykrywania usterek. Lampy LED warsztatowe odznaczają się prostą budową i wysoką wydajnością - idealną do zastosowań przemysłowych. Możliwość świetnego oświetlenia pod wieloma kątami przez wiele godzin sprawia, iż te produkty chętnie wybierane są przez duże firmy.

Jakie są warianty warsztatowych lamp LED?

Lampy robocze led akumulatorowe występują w kilku wariantach. Dzielimy je na poszczególne rodzaje:

  • Lampa LED sufitowa warsztatowa - to jeden z najpopularniejszych modeli, montowany bezpośrednio na suficie. Występują w różnorodnych rozmiarach oraz mocach oświetlenia, aby każdy mógł dopasować je indywidualnie do posiadanego pomieszczenia.
  • Lampa przenośna warsztatowa podłogowa - czyli modele wysoce mobilne. Najlepiej sprawdzają się w miejscach, w których oświetlenie przydaje się w różnych zakątkach. Dzięki możliwości łatwego przemieszczania nie zajmują stałego miejsca oraz łatwo dostosowują się do konkretnych potrzeb.
  • Halogen LED warsztatowy - reflektor warsztatowy jest poręczny oraz dysponuje mocnym promieniem światła. Jest idealnym rozwiązaniem do oświetlania ciemnych zakamarków lub konkretnych miejsc, np. stacji roboczych.

Energooszczędne ledowe lampy warsztatowe

Oświetlenie LED warsztatowe oferujemy z myślą o osobach, które potrzebują jasnego, mocnego i energooszczędnego światła do wielogodzinnych prac. Dzięki nowoczesnej technologii modele są w stanie zapewnić znacznie lepsze warunki niż standardowa żarówka, pobierając przy tym mniej energii, czyli zapewniając oszczędność. Lampy warsztatowe LED akumulatorowe gwarantują również kilkukrotnie większą żywotność od tradycyjnych rozwiązań. Ważną rolę odgrywa tutaj także ich odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz drgania. Lampa przenośna warsztatowa to idealna propozycja do Twojego garażu - skorzystaj z oferty już dziś!

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Idealnie sprawdza się w warsztacie oraz do celów hobbystycznych.
54 diody LED SMD o mocnym świetle i ekstremalnie długiej żywotności.
Odporna na uderzenia i pęknięcia rurka z osłoną przed oślepianiem.
Wytrzymały, ergonomicznie ukształtowany uchwyt z 6-kątnym zgrubieniem zapobiegającym staczaniu się.
Stabilny, obrotowy haczyk.
Opakowanie typu blister.

Dodano do porównania