Najnowszy wpis

KABLE

W poniższym asortymencie zgromadziliśmy wysokiej jakości kable głośnikowe, które stanowią integralną część każdego systemu audio. W ofercie mamy przewody o różnej długości i średnicy żył. Zależnie od potrzeb, mogą współpracować z wieloma źródłami dźwięku. Produkty dostępne w hurtowni elektrycznej są niezbędne do stworzenia np. profesjonalnego multimedialnego centrum rozrywki, studia nagraniowego, kina domowego czy rozbudowy samochodowego zestawu audiofilskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty i składania zamówień.

Kabel głośnikowy do systemów audio – na co zwrócić uwagę przy jego zakupie?

Każdy standardowy przewód głośnikowy składa się z dwóch odpowiednio odizolowanych żył przewodzących prąd elektryczny. Izolacja najczęściej jest wykonana z polichlorku winylu, polietylenu, polipropylenu lub z odpowiedniej mieszanki tworzyw sztucznych. Dzięki temu, kable audio są dość elastyczne, co ułatwia ich rozprowadzenie i ukrycie (np. w przypodłogowych listwach). Warto pamięć o tym, że klasa zastosowanych materiałów ma duży wpływ na jakość dźwięku.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze tych produktów instalacyjnych do zestawu głośników? Planując kupno, weź pod uwagę takie parametry, jak średnica żył, długość i rodzaj zastosowanej izolacji. W razie pytań nasi doradcy zawsze służą profesjonalnym wsparciem technicznym – zapraszamy do kontaktu.

Hurtownia elektryczna Nieciu to sklep internetowy, gdzie znajdziesz najlepsze kable głośnikowe w dobrej cenie. Zapoznaj się z wszystkimi i zamów przewód audio dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Aktywne filtry

Dodano do porównania