Filtruj według

Marka

Marka

NAPIĘCIE ZNAMIONOWE WYJSCIOWE

NAPIĘCIE ZNAMIONOWE WYJSCIOWE

MOC ZNAMIONOWA

MOC ZNAMIONOWA

SPOSÓB MONTAŻU

SPOSÓB MONTAŻU

STOPIEŃ OCHRONY IP

STOPIEŃ OCHRONY IP

Najnowszy wpis

Zasilacze 12v led - Skoff

Podczas przygotowywania oświetlenia LED z wykorzystaniem specjalnych taśm zawierających diody tego typu należy wykorzystać odpowiednie zasilacze. Popularne są modele 12 V, których napięcie znamionowe wyjściowe pozwala uzyskać stabilne parametry w zakresie dostarczania energii elektrycznej do punktów światła. Dysponujemy tego typu urządzeniami w naszym asortymencie – zachęcamy do zapoznania się z ich szczegółową specyfikacją techniczną!

Czym wyróżniają się wysokiej jakości zasilacze 12V?

Moc znamionowa, a także napięcie i prąd wyjściowy – ich wartości należy mieć na uwadze przy wyborze aparatury przekazującej energię do oświetlenia wykonanego z taśm zawierających nowoczesne diody LED. Zasilacz 12 V przeznaczony do takich układów powinien być odpowiednio wydajny. Ważne jest, by pod kątem wspomnianych parametrów był idealnie dopasowany do liczby obsługiwanych punktów świetlnych. Przy zakupie opisywanych urządzeń należy sprawdzić ich zgodność z planowanym miejscem eksploatacji.

Jest to szczególnie istotne wtedy, gdy zasilacze 12 V mają być użytkowane w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, np. w łazienkach. Wysokiej klasy modele, które proponujemy, są dodatkowo wyposażone w szereg zabezpieczeń: zwarciowych, nadprądowych oraz nadnapięciowych. Stopień ochrony IP67 gwarantuje stabilne i bezawaryjne funkcjonowanie nawet w przypadku awarii zasilania. Urządzenia są dostępne w różnych kształtach, co umożliwia ich łatwy montaż. W razie wątpliwości przy zakupie zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem!

Sklep nieciu.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Jako rzetelny sklep gwarantujemy szybką wysyłkę i konkurencyjne ceny! Zachęcamy do kontaktu. 

Aktywne filtry

Availability: Out of stock

Zasilacz elektroniczny o maksymalnej dopuszczalnej temperaturze obudowy 75°C i stabilizacji prądu 350mA DC. Posiada wbudowane zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe oraz zabezpieczenie termiczne wyłączające zasilacz po przekroczeniu temperatury 110°C.

Dodano do porównania