Najnowszy wpis

Oświetlenie i Lampy LED

W tym dziale hurtownia elektryczna Nieciu przygotowała szeroką gamę oświetlenia wewnętrznego wraz z osprzętem. W asortymencie znajdziesz dekoracyjne plafony sufitowe oraz oprawy ścienne i schodowe na żarówki z różnym gwintem. Ta kategoria obejmuje również taśmy meblowe wykonane w technologii LED. W katalogu mamy także źródła światła przeznaczone do zastosowań zewnętrznych. W atrakcyjnej cenie można zamówić świecące kostki i płyty brukowe, stojące latarnie i lampy elewacyjne. Zapraszamy do przejrzenia oferty i zakupu wysokiej klasy artykułów oświetleniowych do domu, biura, sklepu, warsztatu, ogrodu i wielu innych miejsc.

Oprawy i lampy oświetleniowe do instalacji wewnętrznej i zewnętrznej

Oferowane w naszym sklepie wewnętrzne oświetlenie sufitowe do domu, ścienne, schodowe LED oraz zewnętrzne do ogrodu i elewacyjne – to uniwersalne artykuły, które można wykorzystać w różnych typach budynków: mieszkalnych, biurowych, handlowych, przemysłowych i innych.

Dostępne w hurtowni elektrycznej oprawy są zróżnicowane pod względem kształtów i wymiarów. Wykorzystana w nich technologia LED jest wydajna, energooszczędna i przyjazna dla oczu. W katalogu znajdują się również lampy do oświetlenia ulic, ciągów komunikacyjnych, placów budowy, ogrodów i parków.

Wszystkie sprzedawane zewnętrzne, w tym elewacyjne, i wewnętrzne artykuły oświetleniowe przeznaczone do instalacji ściennej, sufitowej, schodowej w domu, biurze oraz innych miejscach mają gwarancje producenta, Spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i jakości. Hurtownia elektryczna nieciu.pl zaprasza do składania zamówień!

Aktywne filtry

TAŚMA LED 2835 NEXTEC ST 12V 4,8W 4000K

Cena podstawowa 60,86 zł Cena 51,74 zł -15%
Availability: 20 In Stock

Elastyczne taśmy LED charakteryzują się niskim poborem mocy przy stosunkowo jasnym świetle i bardzo długiej żywotności. Szeroka gama naszych taśm LED pozwala na ich wszechstronne zastosowanie w reklamie, architekturze, motoryzacji i wielu innych dziedzinach życia i techniki.

Tango oprawa Led mini biała do puszki fi50 barwa zimna IP66

Cena podstawowa 79,95 zł Cena 64,76 zł -19%
Availability: Out of stock

Tango Mini to mniejsza wersja architektonicznej oprawy LED - Tango. Niewielkie gabaryty, subtelny i nowoczesny design sprawiają iż doskonale nadaje się do oświetlenia ciągów komunikacyjnych, schodów, podstopnic, witryn meblowych, lub wszędzie tam gdzie standardowa lampa Tango jest zbyt duża.

Dodano do porównania