Filtruj według

Marka

Marka

DŁUGOŚĆ KABLA

DŁUGOŚĆ KABLA

RODZAJ KABLA

RODZAJ KABLA

JAKOŚĆ KABLA

JAKOŚĆ KABLA

STOPIEŃ OCHRONY IP

STOPIEŃ OCHRONY IP

Najnowszy wpis

Przedłużacze ogrodowe, bębnowe

Przedłużacze ogrodowe - Opis

Nierzadko pojawia się problem z dostępne do zasilania, gdyż w pobliżu nie ma gniazdek. Rozwiązaniem w takiej sytuacji będą ogrodowe przedłużacze bębnowe, które znaleźć można w ofercie naszego sklepu. Są one doskonałym wyborem podczas prac na podwórzu, remontów czy budów. Podłączysz do nich elektronarzędzia, lampy czy kosiarki elektryczne. Z pewnością spełnią wymagania i ułatwią wykonywanie rozmaitych zadań. Zapraszamy do sprawdzenia przygotowanego asortymentu i zamówienia produktów do swojego domu czy warsztatu. 

Liczne zalety przedłużaczy ogrodowych

Każdy proponowany przedłużacz ogrodowy np. bębnowy został tak wykonany, że korzystanie z niego jest nadzwyczaj wygodne. Tego typu artykuły mają gniazda zasilające umieszczone na bocznej tarczy, więc dostęp do nich jest łatwy i szybki. Niektóre warianty pozwalają na podłączenie nawet czterech urządzeń na raz. Zależnie od potrzeb można też wybrać różną długość przewodu, który nawija się na całą konstrukcję – co wydatnie usprawnia zwijanie. Całą konstrukcję stelażu wykonano z solidnych materiałów, więc akcesoria wytrzymają wiele lat eksploatacji.

Kup ogrodowe przedłużacze bębnowe

Oferowane u nas bębnowe przedłużacze ogrodowe są niezwykle przydatne. Nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu ich przechowywanie i transport będą bardzo proste. Zapewniają też bezpieczeństwo, ponieważ mają elementy chroniące przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi oraz uziemienie. W asortymencie znajdziesz także trwałe modele jednogniazdowe.

Sklep nieciu.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Jako rzetelny sklep gwarantujemy szybką wysyłkę i konkurencyjne ceny! Zachęcamy do kontaktu. 

Aktywne filtry

Dodano do porównania