Filtruj według

Kategorie

Kategorie

SYSTEM

SYSTEM

ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW

ILOŚĆ UŻYTKOWNIKÓW

GŁOŚNOMÓWIĄCY

GŁOŚNOMÓWIĄCY

Kolor

Kolor

ILOŚĆ PRZYCISKÓW

ILOŚĆ PRZYCISKÓW

NAPIĘCIE ZASILANIA

NAPIĘCIE ZASILANIA

Najnowszy wpis

Domofony do domu jednorodzinnego

Bezpieczeństwo użytkowników domu jednorodzinnego można zwiększyć m.in. poprzez montaż systemu ułatwiającego rozpoznanie osób chcących dostać się na prywatną posesję. Dobrym rozwiązaniem w tym wypadku są domofony dwuprzewodowe, za których pomocą otwierane są przez określony czas bramy, furtki lub drzwi. Niewielkie urządzenia tego typu powinny zapewniać bezproblemową komunikację pomiędzy osobami z nich korzystającymi. Dysponujemy wysokiej klasy modelami. W naszej ofercie dostępne są domofony Commax i Miwi Urmet - dwóch światowych firm branży elektronicznej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami produktów na naszej stronie internetowej!

Domofon jednorodzinny – jak wybrać odpowiedni?

Dzięki systemom automatyki użytkowanie budynków mieszkalnych jest znacznie łatwiejsze, ale też bezpieczniejsze. Jesteśmy w stanie zaproponować klientom dwuprzewodowy, nowoczesny domofon do domu jednorodzinnego, który oferowany jest np. w zestawach składających się z panelu z przyciskiem wywołania oraz unifonu głośnomówiącego. Ostatnie z wymienionych urządzeń często montowane jest w kilku pomieszczeniach – warto przy zakupie sprawdzić możliwości w zakresie rozszerzania takiego systemu o kolejne punkty komunikacyjne.

Istotną kwestią jest też rodzaj montażu. Dostępne w naszym sklepie domofony jedno- oraz dwuprzewodowe do domu przeznaczone są przeważnie do instalacji natynkowej. Opcjonalnie poszczególne modele można jednak umieścić także pod tynkiem poprzez zastosowanie specjalnej ramki, którą również mamy w asortymencie. Przy obsłudze zarówno bramy, jak i furtki lub drzwi domofon jednorodzinny powinien mieć dodatkowy obwód, co także należy mieć na uwadze przy jego zakupie.

Domofony Commax - nasza oferta

Firma Commax tworzy domofony wyróżniające się doskonałą estetyką, która idzie w parze z wyjątkową wytrzymałością. Produkty od tej cenionej marki wykazują bezawaryjne działanie na długie lata. Niezależnie od wybranego modelu, domofon Commax okaże się poręcznym produktem, idealnym do nowoczesnego domu jednorodzinnego.

Domofon Commax oferujemy w cenie atrakcyjnej dla klientów. Zachęcamy do zapoznania się z całym oferowanym asortymentem. Naszym klientom proponujemy też stacje bramowe, przyciski do unifomu, ramki podtynkowe czy zasilacze do domofonu. Commax to ceniona firma, która tworzy sprawdzone urządzenia elektroinstalacyjne. Zapraszamy!

Aktywne filtry

Dodano do porównania