Najnowszy wpis

Gniazda wifi

W dobie smart home i rosnącego zapotrzebowania na urządzenia inteligentne, w naszej hurtowni elektrycznej nie mogło zabraknąć gniazd sterowanych WiFi od najlepszych producentów. Innowacyjne urządzenie, jakim jest zdalne sterowane gniazdko WiFi, nie tylko zapewnia wygodę, ale również znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa w domach, biurach i innych miejscach pracy.

Gniazdko WiFi - skorzystaj z osiągnięć rewolucji smart!

Inteligentne gniazdka sterowane WiFi spełniają wszystkie funkcje standardowego gniazdka elektrycznego, dodatkowo jednak umożliwiają zdalne sterowanie podłączonymi urządzeniami za pomocą sieci WiFi. Z łatwością można je kontrolować zarówno z poziomu smartfona, jak i za pomocą asystentów głosowych, bez potrzeby fizycznego dostępu do gniazdka.

Gniazdo elektryczne bezprzewodowe na WiFi jest proste w obsłudze, gwarantując możliwość zdalnego wyłączania i włączania urządzeń z dowolnego miejsca na świecie. To nie tylko wygoda, ale i spore oszczędności - nareszcie można zapomnieć o niepotrzebnie pracującym sprzęcie elektronicznym czy palącym się świetle! Gniazdko elektryczne zdalnie sterowane przez WiFi to rozwiązanie, które rewolucjonizuje podejście do zarządzania zużyciem energii elektrycznej.

elektryczne zdalnie sterowane przez WiFi od Brennenstuhl

Wystarczy połączyć się przez WiFi z gniazdkiem elektrycznym Brennenstuhl, by zwiększyć komfort codziennego życia oraz warunków pracy.

Wśród udogodnień i funkcjonalności ta renomowana marka proponuje użytkownikom proste uruchomienie i sterowanie przy pomocy bezpłatnej aplikacji brennenstuhl®Connect, programator czasowy z programem dziennym i tygodniowym, a jednocześnie wyjątkowo efektowny, nowoczesny design. To gniazdko elektryczne zdalnie sterowane WiFi nie tylko więc prezentuje się elegancko, ale zapewnia także wielofunkcyjność. W hurtowni Nieciu dostępne jest ono w szczególnie lubianych przez klientów wariantach kolorystycznych, jakimi są zdalnie sterowane gniazdko na WiFi białe oraz czarne. Możliwość programowania harmonogramów działania i większy wpływ na zużycie energii sprawiają, że gniazdo zdalnie sterowane przez moduł WiFi dla coraz większej liczby użytkowników staje się nieocenionym narzędziem nie tylko w domu.

Zapraszamy do wejścia w świat urządzeń inteligentnych i wybrania gniazdka WiFi z naszego asortymentu!

Aktywne filtry

Dodano do porównania