Filtruj według

Marka

Marka

DŁUGOŚĆ KABLA

DŁUGOŚĆ KABLA

RODZAJ KABLA

RODZAJ KABLA

MAX OBCIĄŻENIE

MAX OBCIĄŻENIE

PRĄD ZNAMIONOWY

PRĄD ZNAMIONOWY

NAPIĘCIE ZNAMIONOWE

NAPIĘCIE ZNAMIONOWE

WYŁĄCZNIK

WYŁĄCZNIK

Najnowszy wpis

PRZEDŁUŻACZE PRZECIWPRZEPIĘCIOWE

Ochrona przepięciowa ma za zadanie redukować do bezpiecznego poziomu ewentualne przepięcia działające na urządzenia elektryczne i elektroniczne. Prostymi i adekwatnymi środkami ochrony są produkty do ochrony przepięciowej, takie jak prezentowana w tej kategorii wysokojakościowa listwa Super Solid czy inne listwy zasilające antyprzepięciowe Brennenstuhl.

Dlaczego ochrona przepięciowa jest ważna w naszych domach?

Ochrona przed przepięciami i elektromagnetycznymi oraz impulsami prądowymi jest możliwa poprzez zastosowanie produktów do ochrony urządzeń, m.in. popularnych listew zasilających przeciwprzepięciowych. W przypadku przedłużaczy przepięciowych należy je podłączyć między gniazdkiem a urządzeniem.

Elementy ochronne, takie jak warystory i gazowe ochronniki przepięciowe, zapewniają odprowadzanie niebezpiecznych przepięć do ziemi w ciągu ułamków sekundy, dzięki czemu niszczące wysokie napięcie nie może dotrzeć do chronionych urządzeń elektrycznych.

Brennenstuhl - listwa przeciwprzepięciowa skutecznie zwiększająca bezpieczeństwo

W naszym asortymencie posiadamy szeroki wybór produktów renomowanej marki Brennenstuhl. Każda listwa przeciwprzepięciowa tego wiodącego producenta słynie z niezawodności oraz zapewniania wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Modele listwy zasilającej przepięciowej Brennenstuhl, do nabycia w atrakcyjnej cenie w naszej hurtowni, są synonimem innowacyjności ujętej w efektowny design. Listwa antyprzepięciowa Brennenstuhl to pewność, że urządzenia pozostaną bezpieczne w wypadku nagłych skoków napięcia, a zarazem estetyczny element pasujący do każdego rodzaju pomieszczeń.

W hurtowni Nieciu znajdziesz różne modele listew antyprzepięciowych Brennenstuhl, dostosowanych do różnych potrzeb i wymagań. Posiadamy idealne rozwiązania dla osób poszukujących np. listwy antyprzepięciowej 3m czy wariantów listwy antyprzepięciowej z 6 gniazdami. Niezależnie od tego, czy posłuży do ochrony dla domu, biura czy warsztatu, wybierając listwę przeciwprzepięciową Brennenstuhl, wybiera się jakość, niezawodność i bezpieczeństwo dla Twoich urządzeń elektrycznych.

Listwa antyprzepięciowa 3m z funkcją ładowania USB

Obok preferowanej przez wielu nabywców listwy Super Solid wśród ciekawych propozycji od Brennenstuhl uwagę zwraca listwa przepięciowa 3m Premium-Line. Jest 6-kierunkowa i posiada funkcję ładowania USB. Wykazuje ochronę przepięciową 60.000 A i cechuje ją gniazdo wielokrotne z podwyższoną ochroną styków. Dzięki nowatorskiemu sposobowi mocowania może być montowana na ścianie lub na nodze stołu.

Skorzystaj z naszej oferty i zabezpiecz skutecznie urządzenia! Sklep nieciu.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Jako rzetelny sklep gwarantujemy szybką wysyłkę i konkurencyjne ceny! Zachęcamy do kontaktu.

Aktywne filtry

Dodano do porównania