Najnowszy wpis

Gniazda elektryczne i włączniki światła

W szerokiej ofercie naszego sklepu są znakomite wyłączniki i gniazdka elektryczne, które stanowią nieodłączny element domowych i innych sieci dostarczających prąd do urządzeń. Dostępne artykuły pochodzą od sprawdzonych producentów, więc spełnią wymagania użytkowników. Mamy akcesoria w różnych wariantach kolorystycznych, aby Klienci mogli dobrać rozwiązanie dopasowane do gustu i aranżacji wnętrz. Cena wszystkich artykułów jest bardzo atrakcyjna, dlatego też zachęcamy do sprawdzenia asortymentu i składania zamówień w naszej hurtowni elektrycznej!

Aktywne filtry

Availability: 1 In Stock

Sterownik bramowy pozwala na integrację z dowolnym napędem bramowym i umożliwia zdalną kontrolę bramy poprzez aplikację mobilną supla. Urządzenie przystosowane jest do montażu bezpośrednio w napędzie. Dzięki zasilaniu 24V jest w pełni bezpieczne. Podłączając sygnały z wyłączników krańcowych pod wejścia sterownika otrzymujemy informację o otwarciu i zamknięciu bramy.

Doskonałe wyłączniki i gniazdka elektryczne

Sprzedajemy artykuły wyróżniające się funkcjonalnością oraz klasycznym, eleganckim wyglądem. Proponujemy wyłączniki o solidnej konstrukcji w białej lub czarnej barwie. Wśród nich są modele wyposażone w dwa klawisze, co jest przydatne np. dużych pomieszczeniach z kilkoma źródłami światła. Ważny dodatek stanowią również ramki z opcją montażu natynkowego bądź podtynkowego. Polecamy także gniazdka elektryczne m.in. pojedyncze i podwójne. Znajdziesz bezpieczne wersje z uziemieniem oraz praktyczną pokrywą, zapewniającą ochronę przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi.

Wybierz najlepsze gniazdka i wyłączniki

Bogatą ofertę uzupełniają produkty ze złączem typu F do modemów i telewizji kablowych oraz te przeznaczone do telefonów czy komputerów. Wystarczy więc skorzystać z naszych usług, aby nabyć najpotrzebniejsze dodatki. Wyłączniki i gniazdka elektryczne z pewnością będą użytkowane przez wiele lat. Zachęcamy do kupowania, ponieważ gwarantujemy profesjonalną obsługę Klientów oraz szybką wysyłkę towarów. Sklep nieciu.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu!

Gniazda elektryczne i włączniki światła - Nasza oferta:

• HAGER LUMINA SOUL      • HAGER LUMINA INTENSE     • OSPRZĘT HERMETYCZNY

• KARLIK SENIOR HERMETYK     • KARLIK JUNIOR HERMETYK      • VIPLAST KOALA HERMETYK

Dodano do porównania