Najnowszy wpis

Świecąca kostka brukowa LED

Przygotowanie utwardzonej nawierzchni w przydomowym ogrodzie lub innych obszarach posesji umożliwia wygodniejsze poruszanie się po danej działce. Najczęściej jako materiał w takim wypadku wybierana przez inwestorów jest świecąca kostka brukowa. Wersja LED-owa tego typu wyrobów wyposażona jest w energooszczędne diody, które stanowią źródło sztucznego światła. Tym samym jest to doskonałe rozwiązanie do miejsc użytkowanych również po zmierzchu, ale też daje spore możliwości w zakresie wykonania ciekawych aranżacji ścieżek czy podjazdów. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją opraw LED-owych!

Jakie są najważniejsze zalety świecącej kostki brukowej LED?

Utwardzona nawierzchnia z wytrzymałego materiału może zostać wykorzystana do tworzenia ciągów komunikacyjnych – zarówno dla pojazdów, jak i ruchu pieszego. Ważne jest, by tego typu drogi czy chodniki były dobrze oświetlone po zmroku. Zapewni to brukowa kostka świecąca, która jest przede wszystkim tania w eksploatacji. Diody LED pobierają śladowe ilości energii, co z kolei pozwala uniknąć wysokich rachunków za zużycie prądu do doświetlania nawierzchni na posesji.

Oferowane w naszym sklepie produkty tego typu dostępne są w wariancie RGB+. Takie świecące kostki brukowe można konfigurować pod względem koloru emitowanego światła. Szeroki zakres regulacji to niewątpliwie zaleta nowoczesnych opraw LED-owych. Są one ponadto dostępne w różnych wzorach, co ułatwia dopasowanie ich do naturalnego materiału, z którego tworzy się podjazdy, ścieżki, chodniki czy utwardzone nawierzchnie pod meble ogrodowe.

Dodatkowym atutem są w tym wypadku wspomniane diody LED. Oprócz energooszczędności wyróżniają się one także długą żywotnością. Nawet w przypadku konieczności wymiany koszty serwisu pozostają niewielkie. Istotną kwestią jest też estetyka wykonania opisywanych elementów. Dobrze dopasowane są niewidoczne za dnia, tworząc spójne uzupełnienie utwardzonej nawierzchni. Brukowa kostka LED to zatem interesujące rozwiązanie, które warto wykorzystać w przydomowym ogrodzie lub innym miejscu na posesji. Zapraszamy do jej zakupu w naszym sklepie!

Aktywne filtry

Dodano do porównania