Najnowszy wpis

RTV

W poniższym asortymencie proponujemy różnorodne akcesoria RTV. W katalogu znajdziesz m.in. solidne uchwyty przeznaczone do ściennego montażu telewizorów. Asortyment obejmuje również kable HDMI. Dzięki nim podłączysz do ekranu np. odtwarzacz DVD lub Blu-Ray, dekoder telewizji cyfrowej, laptop, tablet lub inne urządzenie wyposażone w ten rodzaj portu. Oferowane w hurtowni  elektrycznej Nieciu artykuły są zgodne z polskimi i unijnymi normami technicznymi, co jest gwarancją ich najwyższej jakości. Zapraszamy do przejrzenia oferty i składania zamówień!

Ścienne uchwyty RTV do montażu telewizora

Wszystkie oferowane akcesoria do telewizora to mocne i solidne uchwyty, dzięki, którym bezpiecznie zamontujesz odbiornik na ścianie. W rezultacie zaoszczędzisz bardzo dużo miejsca w domu. W sprzedaży mamy wieszaki RTV przystosowane do instalacji ekranów o wielu różnych przekątnych. Każdy model dostępny w naszej hurtowni elektrycznej jest wyposażony w otwory montażowe zgodne ze standardem VESA (Video Electronics Standards Association). Dzięki temu masz pewność, że będzie kompatybilny z każdym rodzajem odbiornika dostępnego na rynku. W zestawie otrzymasz również wszystkie śruby niezbędnego do montażu. Mamy zarówno uchwyty z regulacją nachylenia telewizora, jak i bez takiej funkcji.

Wysokiej klasy akcesoria RTV w dobrej cenie

Internetowa hurtownia elektryczna nieciu.pl to miejsce, gdzie w korzystnej cenie kupisz wszystkie potrzebne akcesoria RTV. Szeroki ich wybór sprawia, że łatwo dopasujesz je do indywidualnych potrzeb. Zapoznaj się z całym asortymentem i już dziś złóż zamówienie!

Zobacz również: Oświetlenie i lampy LED w domuFotowoltaikaAparatura modułowa i rozdzielnice modułowe

Aktywne filtry

Dodano do porównania