Najnowszy wpis

PRZEDŁUŻACZE I ROZGAŁĘŹNIKI

Nasza oferta zawiera szeroką gamę najwyższej jakości przedłużaczy różnego zastosowania. Z łatwością można dobrać u nas łącza o preferowanym wykonaniu i długości kabli. Nasz asortyment uzupełniają sprawdzone, praktyczne modele rozdzielaczy, rozgałęźników, gniazd przenośnych, skrzynek zewnętrznych i innych przydatnych akcesoriów. W ofercie naszego sklepu znajdują się różnego typu przedłużacze Brennenstuhl.

Przedłużacz Brennenstuhl - poznaj innowacyjny system

Przedłużacz Brennenstuhl 50m, 40m a może 25m? Oferujemy bogatą gamę markowych modeli, które są dostosowane do potrzeb wymagających klientów. Dostępne u nas produkty wyróżnia trwałość i solidne wykonanie. Oferujemy przedłużacze elektryczne budowlane, ogrodowe, domowe oraz przeciwprzepięciowe. Produkty uskutecznią wykonanie rozmaitych prac. Możliwości zastosowania przedłużaczy Brennenstuhl sięgają od pomieszczeń przez krótkotrwałe używanie na zewnątrz aż po place budowy.

Brennenstuhl - przedłużacz bębnowy

Oferujemy również przedłużacze Brennenstuhl działające w innowacyjnym systemie tej firmy o nazwie Brennenstuhl® Bretec®. Mechanizm skupia się na najnowszej, niezawodnej technice gniazdek obrotowych. W systemie Brennenstuhl® Bretec® korpus bębna pracuje oddzielnie od zespołu wtyczkowego lub podłączenia wtyczki sieciowej.

W przypadku tradycyjnych bębnów z przedłużaczami, podczas nawijania i rozwijania obraca się cały korpus bębna, a wraz z nim również podłączenie wtyczki sieciowej. To powoduje niebezpieczne obracanie się kabla zasilającego lub długie chodzenie. Odwijanie kabla - z powrotem do gniazdka - podłączenie wtyczki - do urządzenia roboczego... już samo to wygląda na żmudną i uciążliwą pracę. Dlatego szukaliśmy tutaj odpowiedniego rozwiązania - okazał się nim przedłużacz bębnowy od Brennenstuhl.

Jak działa przedłużacz bębnowy Brennenstuhl?

Rozwiązanie Brennenstuhl® przedłużacza bębnowego polega na wykorzystaniu wtyczki obrotowej Bretec®. Podczas obracania bębna zespół wtyczek z podłączonymi urządzeniami jest zatrzymany. Dzięki temu nic nie przeszkadza w niezakłóconej, elastycznej i bezpiecznej pracy. Przedłużacz od Brennenstuhl to gwarancja niezawodności - testy z ponad 100 000 obrotów potwierdziły optymalne działanie. Solidna konstrukcja umożliwia 5-letnią gwarancję.

Dostępny w naszym sklepie przedłużacz bębnowy budowlany Brennenstuhl 50m cieszy się szczególnym uznaniem klientów. Ten niezawodny produkt ułatwia prace wykonywane nie tylko na placu budowy, ale także w sadach, ogrodach i gospodarstwach. Od Brennenstuhl przedłużacz 40m - dostępny w naszym asortymencie - również zdobywa pozytywne opinie i rekomendacje klientów.

Sklep nieciu.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu!

Aktywne filtry

Dodano do porównania