Najnowszy wpis

PRZEDŁUŻACZE I ROZGAŁĘZNIKI

Nasza oferta zawiera szeroką gamę przedłużaczy różnego zastosowania. Można wybrać przedłużacz o różnej długości kabli, gatunków kabli, czy innych przydatnych dodatków. W związku z tym możliwości zastosowania przedłużaczy sięgają od pomieszczeń przez krótkotrwałe używanie na zewnątrz aż po place budowy i stałe używanie na zewnątrz.

Posiadamy również przedłużacze z innowacyjnym systemem firmy Brennenstuhl o nazwie Brennenstuhl® Bretec®.

który to system oferuje Innowacyjną technikę gniazdek obrotowych brennenstuhl® Bretec®. Korpus bębna pracuje oddzielnie od zespołu wtyczkowego lub podłączenia wtyczki sieciowej.

W przypadku tradycyjnych bębnów z przedłużaczami, podczas nawijania i rozwijania obraca się cały korpus bębna, a więc również podłączenie wtyczki sieciowej. To oznacza: Niebezpieczne obracanie się kabla zasilającego lub długie chodzenie: odwijanie kabla - z powrotem do gniazdka - podłączenie wtyczki - do urządzenia roboczego... już samo to wygląda na żmudną i uciążliwą pracę. Dlatego szukaliśmy tutaj odpowiedniego rozwiązania.

Rozwiązanie brennenstuhl® z innowacyjną wtyczką obrotową Bretec®. Podczas obracania bębna zespół wtyczek z podłączonymi urządzeniami jest zatrzymany. Wreszcie nic nie przeszkadza w niezakłóconej, elastycznej i bezpiecznej pracy. Gwarancja: testy z ponad 100 000 obrotów potwierdziły optymalne działanie. Solidna konstrukcja umożliwia 5-letnią gwarancję.

Sklep nieciu.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która prowadzi sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju. Zapraszamy do kontaktu!

Aktywne filtry

Dodano do porównania