Najnowszy wpis

OSPRZĘT ELEKTROINSTALACYJNY

Na tej podstronie znajdziesz wysokiej klasy osprzęt elektroinstalacyjny, który jest niezbędny do  wykonania instalacji elektrycznych zgodnie z zasadami BHP. Nasza hurtownia oferuje m.in. wtyczki i gniazda 230 V do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych. W asortymencie są również końcówki tulejkowe do przewodów, wyłączniki, złączki i listwy instalacyjne do kabli. Do zabezpieczania i napraw instalacji mamy kolorowe taśmy izolacyjne. Zapraszamy do przejrzenia całego działu.

Wtyczki i gniazda 230 V – osprzęt do zastosowań domowych i przemysłowych

W naszej profesjonalnej hurtowni elektroinstalacyjnej znajdziesz szeroki wybór kolorowych wtyczek do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Mamy modele pojedyncze i z wieloma gniazdami, z bolcem i bez uziemienia, stacjonarne i mobilne w formie listew antyprzepięciowych. Do zastosowań przemysłowych oraz na zewnątrz, gdzie istnieje ryzyko zabrudzenia i zachlapania – polecamy montaż elektrycznych wtyczek/gniazd 230 V hermetycznych z ochronnymi izolacyjnymi klapkami.

Końcówki tulejkowe, złączki instalacyjne do przewodów i montażowe taśmy izolacyjne

Ten rodzaj osprzętu obejmuje także wiele uniwersalnych lub specjalistycznych kablowych złączek instalacyjnych. W asortymencie można również znaleźć listwę zaciskową, która umożliwia podłączenie wielu przewodów. Do wykonania trwałego połączenia warto zaopatrzyć się w miedzianą końcówkę tulejkową. W katalogu znajdziesz także wodoodporną taśmę kolorową do bezpiecznej izolacji przewodów 230 V, a to tylko część naszej oferty.

Hurtownia elektryczna Nieciu sprzedaje osprzęt elektroinstalacyjny wyłącznie od renomowanych producentów – zamów już dziś!

Aktywne filtry

Availability: 5 In Stock

Szyna wyrównująca potencjał SWP1

Szyny wyrównujące potencjał przeznaczone są do wykonania połączeń wyrównawczych w budynku, gwarantują poprawność ochrony przed porażeniem. Wraz z opaskami stanowią grupę elementów niezbędnych do wykonania połączeń wyrównawczych. Konstrukcja szyn umożliwia mocowanie do podłoża. Zaciski zabezpieczone są pokrywkami z tworzywa sztucznego.

Dodano do porównania